top of page

Pufero Lego Koltuk

Dünyanın en modüler, değiştirilebilir ve geliştirilebilir mobilyası™

%30 İndirim ve Taksit Seçenekleri için

İnceleme

Tek Bir Koltuk Sonsuz varyasyon

Dünyanın en modüler, değiştirilebilir ve geliştirilebilir mobilyası™

Hayat değişiyor gelişiyor, artık koltuklarınızda.

Pufero Lego Mobilyalar ile koltuklarınızı istediğiniz ölçü ve şekilde istediğiniz renkte hatta kılıflarını değiştirerek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İstediğiniz şekilde çevirebilmenize rağmen metal klipsleri sayesinde sanki o şekilde monte edilmiş gibi sapasağlam durabilmektedirler.

pufero-lego-koltuk

Sağlam ve Dayanıklı

 

18mm Kayın Marin Kontraplak iskelet

Pufero Lego'lar 3 parçadan oluşur alt yan ve sırtlık. Tamamı suya dayanıklı Kayın Marin kontraplaklar ile üretilmektedir.  Üzerlerine sünger ve astarları en son kılıfları gelmektedir.

Su geçirmez ve sağlam iskeletleri sayesinde hem yıllarca dayanacak sağlamlıktadırlar hem de istediğinizde yazlık kılıflarınızı değiştirip dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

Değiştirilebilir Kılıflar

 

İstediğiniz renk ve kumaş seçenekleri

İstediğiniz renk ve özel kumaş seçenekleri ile, Pufero Lego'larınızı isterseniz rengarenk isterseniz sade renkler ile salonunuzda veya yaz geldiğinizde L koltuk şeklinde tasarladığınız Pufero Lego'nuzun 2'lisini balkonunuzda kalanını salonunuzda olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Pufero Lego'lar her ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanmış ve geliştirilmişlerdir.

Popüler Versiyonlar

İstediğiniz zaman istediğiniz şekle sokabileceğiniz, hazır Pufero Lego varyasyonları. Sipariş ver ve Pufero Lego Mobilya kapınıza kargolansın.

bottom of page