top of page
 • Farklı kumaş veya renk seçenekleri için özel sipariş verebilir miyim?
  Karterlamızda bulunmayan kumaş ve renk türleri için özel siparişler almaktayız. Özel sipariş vermek için info@pufero.com adresine istediğiniz kumaş türü ve renk bilgileri ile mail atabilirsiniz.
 • Pufero diğer puf koltuklardan neden farklı?
  Pufero Türkiye'nin ilk beanbag üreticisidir. Pufero'lar Türkiye'de bildiğimiz puf koltuklarından çok farklıdır. Puf koltukların dolgu malzemesinden farklı olarak her bir pufero'nun içerisine özenle seçilmiş süngerler bulunmaktadır tıpkı rahat bir yatak gibi üzerinde yattığınızda sizi saran ve yumuşaklık hissi veren özel süngerleri sayesinde çok rahat hissettirmektedir. Süngerler mükemmel rahatlık için tasarlanmıştır. eğer üzerinde uzun süreli yattığınızda şekli bozuluyorsa, tanıtım videolarımızdaki gibi tutup biraz havalandırıp tekrar konfora kavuşabilirsiniz. Bütün kılıflarımız tercihen kuru yıkama veya 30 derece ılık yıkama ile yıkanabilir ve tekrar tekrar kullanılabilirdir. Tek bir sefer aldığınız pufero'yu pufero'nuzun ölçülerinde aldığınız farklı kılıflar ile yıllarca kullanabilirsiniz.
 • Pufero'mu nasıl havalandırıp ilk görüntüsüne kavuşturabilirim.
  Puferolar üzerinde uzun süre yatıldığında yattığınız şekli aldığı için hoş gözükmeyebilir. Bunu engellemek için Pufero youtube kanalından izleyebileceğiniz bazı hareketlerimiz var. Pufero'nuz elinize ulaştığında vakumlanmış tüm süngerleri sıkışmış bir şekilde gelecek. Gerçek görüntü ve şeklini alabilmesi için 48 saati bulmakta. Fakat siz bu sürece yardımcı olmak adına vakumlanmış poşetlerinden çıkarttığınızda ona bir kaç tekme atıp üezrine atlayıp biraz hava almasını, nefeslenip gerçek şekline kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. 2 Yan tarafından tutup etrafında ileri geri olarak yavaş hareketler ile 360 derece döndürdüğünüzde yuvarlak gerçek şekline kavuşacaktır. Detaylı anlatım ve görsel bir şekilde görmek için youtube Pufero kanalımızdan yararlanabilirsiniz.
 • Pufero'mun fermuarını açmalı mıyım?
  Bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz! Puferonun içerisinde rahatlığınızı sağlayan özel süngerler bulunmaktadır. Süngerler gerçekten yapışkan ve kolayca uçuşabilen şekilde olduğu için fermuarlarını kesinlikle açmamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Kılıfı nasıl geçirebilirim?
  En kolay şekilde Pufero kılıfını nasıl geçirebileceğinizi adım adım açıklıyoruz; Pufero'nuzu yuvarlak kısımları alt ve üstte olacak şekilde şişkin bir vaziyette yerleştirin. Kılıfınızı paketinden çıkartın ve fermuarını açın boydan boya tamamen açın. Kılıfı incelerseniz fermuarın bittiği köşede tam boyutta bir yuvarlak göreceksiniz, bu yuvarlağı Pufero'nuzun üstte kalan yuvarlağına tam gelecek şekilde geçirin. Yavaşça aşşağıya doğru geçirin en alta kadar kılıfı geçirdikten sonra pufunuzu fermuar kısmı yukarıda kalacak şekilde yan yatırın. Diğer yuvarlak taraftan da kılıfı geçirdikten sonra fermuarı kapatın ve Pufero'nuz hazır. Rahatlığın tadını çıkartın. Videolu anlatım için Pufero youtube kanalına bakabilirsiniz.
 • Pufero'mu takım olarak mı yoksa ayrı olarak mı almalıyım?
  Pufero'ları isterseniz Pufero'yu ayrı kılıfını ayrı veya takım olarak ikisini birlikte alabilirsiniz. Veya Pufero'nuzu kullanacağınız farklı odalarınız varsa bir adet Pufero ve istediğiniz iki farlı kılıfı alabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercih ve evinizin ihtiyaçlarına göre değişebilir.
 • Kılıfımı nasıl yıkamalıyım?
  Kılıflarımızı tecihen kuru yıkama ile yıkanmasını tavsiye ediyoruz. En verimli ve iyi sonucu bu şekilde alacaksınızıdr. Fakat isterseniz makinanızda 30 derece ılık suda yıkayıp asarak da sonuç alabilirsiniz.
 • Pufero'lar neyden yapılıyor?
  Pufero'lar tamamen polyester yüksek denyeli özel kumaşlardan üretilmektedir. Hayat boyu dayanması amacı ile yapılmışlardır. Kumaşlarımız kısmen su geçirmezdir ve oluşabilecek kazaları minimuma indirmeyi amaçlar.
 • Online siparişlerde kargo ücreti nedir?
  Yurtiçi online siparişlerimizin tamamı ücretsizdir. Şuanlık sadece yurtiçine gönderim yapabilmekteyiz.
 • Siparişimin ulaşması ne kadar sürer?
  Pufero siparişleriniz sipariş verildikten sonra en geç 14 gün içerisinde adresinize ulaşır.
 • Pufero'lar nasıl kargolanıyor?
  Puferolar size vakumlanmış bir şekilde kargolanıyor. Elinize ulaştığında yapmanız gerekenler ürün içerisindeki bilgi kartında detaylı bir şekilde anlatılıyor ayrıca https://www.youtube.com/channel/UCaBid6Sv1aku0ElOYKTwrMw youtube kanalından detaylı videolarımızı izleyip kurulum aşamısını kolaylaştırabilirsiniz.
 • Online Ödememi nasıl gerçekleştirebilirim?
  Pufero online ödemelerinde iyzico altyapısını kullanmaktadır. 3DSecure yöntemi ile beraber güvenli bir şekilde istediğiniz kredi veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bir sıkıntı yaşamanız durumunda bizimle info@pufero.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 • Online Ödememin gerçekleştiğini nereden anlayabilirim?
  Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra teşekkürler sayfası gelecektir. Bu sayfa ödemenizin bize ulaştığının göstergesidir. Ayrıca 24 saat içerisinde mailinize faturanız ile birlikte kargo bilgileri gönderilecektir.
bottom of page